Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2014, 15:17   #81
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Brilchan to nie MG ma decydować kim chcesz grać. To wasz wybór, pierwszy i najważniejszy w sesji. Jeżeli stwierdziłeś, że to jest twoja idealna postać do tej sesji, to czym się stresujesz.
Ja po prostu skomentowałem fakt, że mimo takiego dużego wyboru większość wybiera wąpierze, a na dodatek dwie osoby wybrały ten sam klan.
Oczywiście malkav, malkavowi nie równy.
Przy wyborze postaci do gry nie będę kierował się koniecznością różnorodności, mistycznym balansem świata gry, czy innymi tego typu bzdurami. Dla mnie liczy się ciekawy pomysł na postać, składnie napisana KP i wpasowanie w początkowe warunki sesji, abym nie musiał się głowić i kombinować, jak ciekawą postać wmontować do przygotowanej fabuły. Jak dla mnie możecie sobie zagrać banda malkavian, którym przewodzi mumia z totalną amnezją
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline