Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2007, 19:08   #166
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Jejku.. Mal już dawno swój post wrzucił, a ja nie mogę się zebrać do odpisania.. Strasznie was przepraszam... Ja wiem, że naobiecywałam, naobiecywałam... Ale potwornie ciężko mi się wczuć w postać po takiej długiej przerwie...
Przepraszam jeszcze raz, ale dzisiaj również nie dam rady nic napisać..

Wezmę się za ten post, daję słowo jutro.. I nawet jeśli nie będzie on specjalnie popisowy to postaram się coś napisać.. Cokolwiek by pociągnąć odrobinę tę sesję..

Przepraszam po raz kolejny.

Pozdr
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline