Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2014, 15:52   #5
Aeshadiv
 
Aeshadiv's Avatar
 
Reputacja: 1 Aeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
To rekomendacja czy przestroga?


A propos, kto to organizuje? Tak personalnie / nickowo? Bo, niestety Kraków ma już ugruntowaną opinię „zawalacza konwentowego”.
O Imladrisie słyszałem co prawda kilka pochlebnych opinii (podobno byłeś, jednak relacji nie widziałem), ale na logikę po Krakonie to ciężko było zrobić coś gorzej…
Z punktu widzenia kogoś, kto musi zrobić „kilka kilometrów” na konwent – satysfakcja jest kluczowa, a o taką ciężko kiedy głupio nawet kopać leżącą i kwiczącą organizację… I jedyne co zostaje to nawalenie się na sztywno…



:]
1. To rekomendacja. Nigdy nie żałowałem czasu poświęconego na Lajconika. (W przeciwieństwie do Krakonów )
2. Organizuje to Dawid 'Ertai' Cichy. On jest main orgiem, ale oczywiście jest też kilka osób, które mu pomagają. Jak i cała Krakowska Sieć Fantastyki, której jestem członkiem.
3. Na Imladrisie byłem. Tak samo jak mam zamiar na Lajconiku - w obsłudze. Było dobrze. Organizacja na poziomie. No może poza paroma failami organizatorów larpów.
4. Podkreślam jednak, że Lajconik to nieduża impreza. Nie można liczyć tam na setki atrakcji do wyboru. Staramy się jak możemy. Gwarantuję na pewno, że będzie klimatycznie. Plakat jest taki, a nie inny nie bez powodu
 
__________________
Sanity if for the weak.
Aeshadiv jest offline