Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2014, 19:55   #510
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
- Nie mam problemu z podziałem gambli. Nie ten typ. Mam problem z gościem chcącym dorobić za wszelką cenę, za plecami swojego pracodawcy. Mam problem z brakiem planu i rzucaniem się głębiej w jamę Croats, dla kilkudziesięciu naboi więcej. - Mocniej ścisnął pistolet. - Nie bądź głupi i nie próbuj we mnie wycelować. Nie po to tu jesteśmy. - Zapauzował na chwilę. - Zwyczajnie nie rozumiem waszego planu. Croats mają się spodziewać, że spróbujemy wyjść i dlatego chcesz iść głębiej? I co później? Zostaniemy tu, aż im się odwidzi zeżarcie nas? Nie lepiej wyjść póki, żaden z nas nie jest poważnie ranny i wrócić w pełni przygotowanym? Nie spaliśmy połowy nocy, kończy się nam amunicja, jesteśmy obciążeni, a mimo to chcecie przeć dalej? Wiesz, dlaczego żyje? Bo w takich sytuacjach nie robiłem z siebie pieprzonego terminatora i wiedziałem kiedy odpuścić.
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.

Ostatnio edytowane przez Lost : 08-02-2014 o 19:58.
Lost jest offline