Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2014, 23:32   #27
Demoon
 
Demoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Demoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodze
Z racji że absolutnie nie mam czasu to nie miałem też możliwości wymyślenia żadnych powiązań, mimo to czaję się z pewną korespondencją do Kerma a propos naszej wspólnej nauki w szkole fechtunku. Nasze postaci będą się pamiętały z wczesnych lat i będą też miały o sobie jakieś opinie.

No chyba że Cię źle zrozumiałem Kerm, ale chodziło o to, że w historii wpisujesz tą samą szkołę, si? Najlepiej napisz do mnie jeśli zdążysz pierwszy krótki opis charakteru swej postaci z tamtych czasów (u mnie to 17 do 11 lat temu, czyli wiek 10-15) to powiem Ci jak Vlad mógł się do tego ustosunkować oraz jakie sam odniosłeś wrażenie.

edit
będę miał jeszcze chwilę, toteż piszę do Ciebie, Kerm!
 
Demoon jest offline