Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2007, 22:20   #20
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Wernachien
Edit: Mam jeszcze dwa pytania: co z numinami? Nie tutaj znalazłam wzmianki o tym ile kropeczek sobie na to przeznaczamy. Wg podręcznika czy masz jakieś własne upodobania?
To są dodatkowe zdolności, traktujcie je jako Zalety.

Cytat:
Napisał Wernachien
Po drugie: dopuszczasz wady i zalety, czy gramy 'czystymi' postaciami?
Oczywiście, dopuszczam.

* * *

Powiem, że najlepiej róbcie od razu historię. Zastanawiam się też nad postaciami, bo wielu jest "rekrutów", ale mało miejsca.
Dlatego historia będzie wyznacznikiem postaci.
Karty są w miarę OK - co do historii (pełnej i długiej), to na razie tylko Wernachien ją przesłała i jest całkiem, całkiem z wyjątkiem kilku ortów mających małe znaczenie.

(Wolne miejsca są, powiadomię, kiedy zabraknie.)

Cytat:
Napisał Atanael
BTW. Po kiego człowiekowi "Człowieczeństwo" ??
Też się zastanawiałem. Ale doszedłem do wniosku, że ludzie też mogą się stać bestiami. (Patrz "Człowieczeństwo" i jego stopnie w Wampirze.)

Cytat:
Napisał Wernachien
Edit: Solfelin, wysłałam Ci drugą wersję karty z historią postaci. Daj nam znać co z sesją, czy ona w ogóle ruszy, czy rezygnujemy, czy po prostu ci nie odpowiada to co dostałeś w PW Nie trzymaj nas w niepewności
Ruszy, tylko wiecie - praktycznie historie są ważniejsze.

Cytat:
Napisał Tammo
Atanael. A, tak sobie. By wiedzieć czy mu bliżej do Mahatmy Gandhiego czy Lenina.
Dokładnie.

PS Jak coś przeoczyłem, to wybaczcie tak jak ja Wam wybaczam. Dużo zajęć. Odpowiedzi wyślę na historie + karty.
 
Solfelin jest offline