Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2014, 19:02   #5
Bakcyl
Banned
 
Reputacja: 0 Bakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicachBakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicach
Cytat:
To smutne, ponieważ chciałem tylko subiektywnie napisać, co mnie najbardziej boli w PBF.
Bardzo dobrze. Lecz pisząc subiektywnie staraj się unikać autorytarnego stwierdzania ogólnoprzyjętych norm. Jak w tym pierwszym zacytowanym przeze mnie fragmencie twojej wypowiedzi.

Spotkałem się z różnymi rodzajami graczy. Ich ilość ani typ nie nakazuje mi jeszcze przychylać się do despotyzmu względem wyznaczania twardych granic tego, jak powinno się grać w PBF i na forum.

Cytat:
Ja go poniekąd rozumiem, bo w swoich sesjach nie robię konkursu kart. U znajomych, u których grałem też było to chyba mocno ograniczone, więc zawsze wpadają do sesji jednostki, które są - intencjonalnie lub nie - męczące, a niegrzecznym byłoby je, ot tak, ubijać. Na żywo możliwości weryfikacji są dużo większe, cała historia.
Zatem wynika tego jasno, że zastosowanie odpowiednich środków może wyeliminować większość problemów. Nie ma sensu mieć pretensji do innych o to, że samemu się ich nie stosuje.
Jeżeli taką formę rekrutacji przeprowadzasz, to liczysz się z konkretnym tego rezultatem. Więc albo trzeba zmienić metody, albo być na te rezultaty przygotowanym.

Zawsze można je z sesji wyprosić GRZECZNIE. I w tym nie ma nic niegrzecznego. to może być dla kogoś przykre, ale obłudne udawanie, że wszystko jest w porządku, nie jest w porządku.

Natomiast jednostki osobowe pokroju tej zaprezentowanej na screenie zdarzają się wszędzie. I to niekoniecznie w tak bardzo wyrazistej postaci. W niektórych wypadkach ich troling nie jest tak łatwy do zdefiniowania. Zwłaszcza, gdy tyczy się kwestii wymienionych w mojej liście życzeń.

EDIT:

Tego rodzaju trol jest łatwy do rozpoznania i bez problemu można go od razu zlikwidować. Gorzej z tymi ukrytymi w niuansach. Za przykład niech posłuży użytkowniczka Autumn, która na każdym kroku stara się mnie sprowokować, stosując ataki personalne niskich lotów. Po prostu ją ignoruję, bo nie uważam za sensowne zniżanie się do poziomu dyskusji, który reprezentuje jej zachowanie.
 

Ostatnio edytowane przez Bakcyl : 10-02-2014 o 19:25.
Bakcyl jest offline