Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2014, 19:03   #383
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Ok macie posta, posta na PM napisałem dlaczego mnie nie było. Teraz chciałem nieco przypomnieć sobie na czym stoimy, a trochę tego było do przerobienia :P

Macie wyjątkowo tydzień na odpowiedź, na ponowne wczucie się w postacie i w klimat sesji. Ogółem najwięcej teraz w rękach Malachiusa, ale możecie się też naradzać, lub udzielać opinii. Sprawa jest bowiem taka:

Zoja proponuje by Grisshard był przesłuchiwany przez Romanov, co zdejmie ten ciężar z barków Axela. Jednakże Romanov jak można się domyśleć reprezentuje głównie własny interes. Na ile on pokrywa się z waszym? Cóż, pozostawię to waszej ocenie.
Jeśli jednak to Malachius zechce sam przesłuchać Boba, to musi wiedzieć o co pytać. To by wymagało od SWATA skonsolidowania wiedzy i przypomnienie sobie paru faktów. TIP: najwięcej znajdzie w rozmowie z Romanov na Wet Nook, oraz w wiadomościach od niej, oraz od Kovalskiego.

Wybór kto będzie zadawać pytania należy ostatecznie do kapitana
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline