Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2014, 20:11   #26
Nimitz
 
Nimitz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumny
Kanałami mój drogi Kanałami.
Trasą sponsorowaną przez Nosferatu ^,^
Zresztą wedle niektórych mechanik wystarczy, że niebo jest zachmurzone, mgliste (nawet jest odpowiedni talent u państwa szanownych Tremere, który pozwala to wywoływać), że względnie możesz się i za dnia poruszać. W granicach rozsądku oczywiście.

Edit:
Do tego, to, że jaśnie państwo krwiopijcy mają problem z dniem, nie znaczy, że łaczki czy inne tatałajstwo nie może zarwać nocy tak wiec pewnie działanie będzie głównie z ukłonem na noc.

Edit 2 :
Może to tylko marudzenie, ale odnoście się do postów poprzednich osób. Nie wiem skinąwszy głową, cokolwiek. Ułatwi to nam jako-taką współpracę, i wspólne "pogaduchy" (jak chcecie tak to zwijcie) zwłaszcza, że jako postaci nas teraz nic prawie nie łączy. No poza postacią moją i Autu, łączy je wielka niechęć do własnych przedstawicieli ras
 

Ostatnio edytowane przez Nimitz : 10-02-2014 o 20:19.
Nimitz jest offline