Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2014, 23:09   #13
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Dobra, w końcu dotarłem, o co być może chodzi Bakcylowi. W końcu składnia zaczęła przypominać polską ;S

@Bakcyl, ty nie dyskutujesz, tylko wyważasz otwarte drzwi. Zacznij od znajomości tematu. I nie, nie postów w tym temacie tylko specyfiki gry PBF na tym forum. Mówiąc krótko, poczytaj i pograj na tym forum. Albo podaj jakiś własny przykład, zamiast obalać czyjeś zdanie "for fun". Bo to czyjeś zdanie, mimo iż subiektywne, jest oparte na pewnym ISTNIEJĄCYM problemie. Subiektywność to nie rzecz z kosmosu - tylko zdanie na temat pewnego problemu z czyjejś perspektywy.

Czepiasz się obserwatora za to, jak postrzega ten problem. Pierwszy post Averona to nie jego fanaberie - tak faktycznie wyglądały czasem różne PBF'y na tym forum, jak pamiętam x lat temu. Jak teraz jest? Nie wiem. Wiem jedno, albo masz inne doświadczenie w tej materii (inne fora pbf), albo nie masz żadnego.
 
Revan jest offline