Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2005, 17:12   #3
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Drogi Diabołku, moje sesje się toczą, może nie w tempie ekspresu, ale systematycznie, więc nie widzę problemu. Co do reszty sesji - no cóż, zawsze tak było i jest, że po pierwszej euforii i boom'ie na nową sesję, zaczyna się rozleniwienie. Może Vengarze należałoby powysyłać do graczy PW z przypomnieniem o sesji, jeśli się ociągają. To samo tyczy się innych MG, u których gracze nie starają się regularnie pisać. Trzeba sobie jakoś radzić. Ja nie narzekam na moich graczy, myślę, że oni też nie mają powodu za bardzo narzekać na mnie, jeśli chodzi o tempo prowadzenia. Nie każdy ma czas odpisywać kilka razy dziennie w sesji. Ale jeśli już nie odzywa się notorycznie, chociaż jest na forum, to trzeba coś z tym zrobić. Proponuję odzew MG do nieaktywnych graczy, lub odzew graczy do nieaktywnego MG. Jak to nie przejdzie, to znaczy, że sesja umarła na dobre...
 
Milly jest offline