Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2014, 12:00   #31
Gruandotrop
 
Gruandotrop's Avatar
 
Reputacja: 1 Gruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodze
Jestem od niedawna na forum i to moja pierwsza sesja Władców Stworzenia, jednak mam pomysł co do wolnej woli istot inteligentnych(chociaż, jeśli to zostanie ustanowione, każdy będzie sam chciał stworzyć swoją rasę). Innym ustalić jakiś 10/<, czynności wykonanych przez rasy w ciągu jednej tury. Na przykład coś takiego
1. Odkrycie Konceptu
2. Odkrycie Nowych Lądów
3. Utworzenie Społeczeństwa
4. Utworzenie Organizacji
5. Zachwianie Wiary.
6. Konflikt z...
7. Sojusz z...
8. Fanatyczne Oddanie
9. Plugawa Wiara.
10. Rzuć 2 razy.
Już tłumacze co i jak:
1. Odkrycie konceptu- Rasa/Społeczeństwo odkrywa prosty koncept(w niektórych, przypadkach mogła, by odkryć zaawansowany)
2. Odkrycie Nowego Lądu- Nawskótek wędrówek, itd. Rasa/społeczeństwo odkrywa nowy ląd.
3. Utworzenie Społeczeństwa- Wśród Rasy powstał, ktoś wielki, kto utworzył nowe społeczeństwo.
4. Utworzenie Organizacji- Wśród członków rasy/społeczeństwa, powstała jakaś organizacja(wybór losowy)
5. Zachwianie Wiary- Następuje zachwianie wiary wśród istot. (może to sprawić, zmianę wyznawanej wiary przez istoty)
6. Konflikt z...- Następuje konflikt, między społeczeństwami lub z inną rasą.
7. Sojusz z...- Następuje zawiązanie sojuszu, między społeczeństwami lub z inną rasą.
8. Fanatyczne Oddanie- Wśród Członków społeczeństwa lub rasy, pojawiają się prawdziwie oddani fanatycy boga.
9. Plugawa Wiara- Członkowie społeczeństwa/rasy zaczynają wielbić inne byty niż bogów.
10. Rzuć dwa razy (nie muszę tłumaczyć, chyba)
Wersja zrobiona przeze mnie, została uproszczona do wersji K10, by było dosyć łatwo to wykonywać.
 

Ostatnio edytowane przez Gruandotrop : 12-02-2014 o 12:11. Powód: Poprawa błędów ortograficznych i interpunkcyjnych.
Gruandotrop jest offline