Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2005, 17:24   #4
diabolique
 
diabolique's Avatar
 
Reputacja: 1 diabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Milly
Drogi Diabołku, moje sesje się toczą, może nie w tempie ekspresu, ale systematycznie, więc nie widzę problemu.
Alez Milly... ja też nie widze problemu. Cieszy mnie ze wmiare CP się ciągnie, Wampir też ma swoje tempo, czekam az Solinarius bedzie miał chwile i pociągnie swoją sesje którą zamroził.
Co do sesji otwartych...sugeruje nie patrzeć na śpiacych królewiczów i ruszyć machinę zniszczenia...może nie dosłownie ale trzeba coś poruszyć, nadać tempo (nie Templariusa)

Wszystko co jest potrzebne mamy. Serwer nie robi problemów jak to było w historii więc ? co się stało ze Last Inn nie jest tętniącym zyciem forum jak było to jeszcze nie tak dawno ?! Czy zima zamroziła wam łącza ?
 
__________________
eMIEJoteSCe eNA PeODePyIeS
old desingn(tm)'s man
diabolique jest offline