Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2014, 13:54   #130
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Słuchajcie przemyślałem sprawę i muszę przeprosić oraz zrezygnować z sesji po pierwsze zdrowie mi się pogarsza i ogólnie mam mniej siły żeby odpisywać. Ale prawda jest taka że po prostu nie umiem bawić się sesją w docku nie mam czasu żeby tam zaglądać, lubię mieć kontrolę nad własnym postem i móc go poprawiać w każdej chwili :\

Gdock jest dla mnie dobry do rozgrywania pojedynczych dialogów albo krótkich scenek, to druga sesja rozegrana w taki sposób w której próbowałem uczestniczyć i teraz już wiem że to metoda nie dla mnie.

Cała wina leży po mojej stronie i zrozumiem i przyjmę negatywne opinie i notatki bo mi się należą jestem zły na siebie że postępuje tak chamsko wobec współgraczy i MG. Nie jestem wstanie włożyć w tą sesje koniecznej ilości czasu i energii, nie mam też siły śledzić innych postów choć jestem pełen podziwu klimatu jaki w tej sesji zbudowano.

Jeszcze raz przepraszam ale kiedy na myśl o graniu w jakieś sesji zamiast przyjemności płynącej z gry mam poczucie wypełniania przykrego obowiązku to pozostaje mi przeprosić zrezygnować

Jeszcze raz bardzo przepraszam, mam nadzieje że wyjaśniłem to na tyle dokładnie że choć pewnie będziecie źli jakoś zrozumiecie czemu postępuje tak a nie inaczej.
 
Brilchan jest offline