Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2014, 15:35   #27
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Prócz jednej (już dwóch ) kompletnej karty otrzymałam jeszcze trzy mechaniki. Wiem też, że jeszcze sporo jest w trakcie tworzenia. Miejsc, jak pisałam jest 5/6 (jeszcze nie przemedytowałam tego!), ale wszystko wyjdzie w praniu.

Jeżeli komuś tak wygodniej to może mi na raty wysłać kp, najpierw mechanikę później historię bądź na odwrót. Mnie jest wszystko jedno, bylebym dostała w końcu całość.

Otrzymane (kompletne) karty:
  • czajos
  • TomaszJ

EDIT:
Dla informacji. Sprawdziłam moją epicką listę zgłoszeń i wyszło z niej, że przewijające się bóstwa to:
Oghma, Corellon Larethian, Selune, Lathander/Sharess, Eilistraee, Myrkul, Tiamat i Tymora

Istnieje pewna możliwość (choć wolałabym, aby było bez dublowania się), że przyjmę np. dwóch wyznawców danego boga, więc bez stresu, czekam na kp.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

Ostatnio edytowane przez Zell : 13-02-2014 o 23:03. Powód: dodatkowe informacje
Zell jest offline