Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2005, 18:41   #5
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Moim skromnym zdaniem dajcie jeszcze pare dni czasu ,panowie MG. Gdy jednak nic sie nie ruszy , a nasi gracze nie przypomną sobie o sesjach na forum juz grubo po feriach nie pozostaje nic innego jak ostrzegalny PW przed przejęciem na dobre postaci ociągającego sie gracza przez MG, lub po prostu zlikwidowanie (jak ja nie lubie tego słowa) i "wsadzenie" kogoś nowego i świerzutkiego na wolne miejsce Ale zapewne już to wiecie. Jednak dajcie MG jeszcze kilka dni! Ferie feriami... czas zabaw i spania po 20 godzin na dobe... a może rodzice niezadowoleni z ocen "ucinają kompa"?

PS. Diabol, czemu nie moje tempo? Mnie ono bardzo odpowiada


Do posty poniżej :
Oczywiście, że stara postać zostanie "zlikwidowana" (tzn. unicestwiona :] ) - rozumiem ,że to może być BARDZO zły pomysł (kłopoty z wkręceniem nowo przybyłej postaci w przygodę i drużynkę), jednak czasami nic innego nie pozostaje (oprócz przejęcia postaci przez MG na stałe...)
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline