Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2014, 19:49   #104
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Relacji pisać mi się nie chce, poza tym ciężko objąć słowami tę radochę jaka furczała przy naszym stoliku. Nie da się też opisać magii spotkania ludzi, którzy widzą się parę razy w roku/raz na kilka lat/ nigdy się nie widzieli wcześniej, a po pół godzinie są jak starzy znajomi.

Osobiście na pewno zaliczę tegoroczny zlot do tych najbardziej udanych. Świetnie się z Wami bawiłam (stąd pewnie to posądzanie o patologiczne zachowania). Miejsce było super, ludzie wokół równie dziwni co my (huehuehue), browar zacny, jedzenie przyzwoite… nie ma na co narzekać! No może poza faktem, że się godzinowo trochę ekipa rozstrzeliła, ale ja tam widziałam wszystkich.

Tak więc wszystkim razem i każdemu z osobna dziękuję:
- Milly za ciepło wełenki i chwile spisków na boczku
- Yarotowi za super sesję
- Nimitz za grzanie uszek
- Googolplexowi (język na tym połamię) za wystąpienie na ochotnika do dyb
- Adrowi za słodkie focie (następnym razem sam się staniesz obiektem upamiętniania) – już wiesz, dlaczego Mroczny Władca Cię nie lubił
- Komturowi za jego zakuty, ale zaraźliwie roześmiany łeb
- Bak… Araminowi za pokłady nieskończonej cierpliwości oraz ciągłe powroty
- Neoworldowi za niespodziewajkę, której się spodziewałam
- Aschaarowi za sam fakt przybycia mimo napiętego grafiku (no i jeszcze raz gratki z powodu jubileuszu)
- Nassairowi za uważne przestudiowanie zakładek Książkożercy oraz powrót do nas

Niech żałują ci, którzy nie dotarli, bo to naprawdę było świetne spotkanie.

PS. Macie pozdrowienia od Usera.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline