Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2014, 21:36   #85
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Przyznam szczerze - napaliłem się na konkurs jak prosiak na trufle - aczkolwiek jak zwykle po chwili o nim zapomniałem i przypomniałem sobie za, przysłowiowe pięć dziewiąta. [a dokładniej ktoś mi wspomniał - "widziałeś że tam Hex jest do wyrgrania?"]
Szczególnie cieszy mnie możliwość sławy, chwały i numerka ISBN - a bardziej nawet wspomniana Neuroshima Hex 3.0. Martwi mnie jednak jedna rzecz :

Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
IV – Głosowanie wszystkich Liczy na najlepsze opowiadania z tomiku (e-book będzie dostępny bezpłatnie) – 1 tydzień
Rozumiem, że jeśli przypadkiem uda mi się skończyć moje rozgrzebane opowiadanie, którego wstęp popełniłem już 6 razy; i przypadkiem dostane się do publikacji - to jak w ciągu tygodnia skrzyknę przez fejsika wszystkich ziomali, żeby się zalogowali na Li i oddali na mnie głos bo cholernie chce tego HEXa to wygram go, tylko dla tego, że mam dużo znajomych?

Nie jestem przekonany czy to nie jest aby trochę krzywdząca forma rozdania nagród? Szczególnie już po publikacji, gdzie jak rozumiem autorzy są znani. Bo w takim razie nagrody dostanie najbardziej lubiany user, a niekoniecznie najlepiej piszący.

Może lepiej było by gdyby userzy wybierali, powiedzmy - najlepszą szóstkę opowiadań z tomiku, a jury już przedstawione, rozdało nagrody wedle faktycznego poziomu prac?
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem