Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2014, 17:10   #389
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Ja też się cieszę, że mam tak wytrwałych i cierpliwych graczy. Pinn zawsze jest trochę w gorącej wodzie kąpany i zwykle jako pierwszy upomina się o posty, ale Boreiro ma rację - taki gracz jest potrzebny, a ja dodam że w zasadzie wymagany, by sesja nie utknęła gdzieś w stagnacji

Kwestia formalna, do SWAT-a. Popraw Ramonov na Romanov :> A druga rzecz do Ciebie, to że w poście dość ogólnikowo poruszyłeś kwestie pytań, więc pytanie - czy chcesz tą rozmowę z Bobem przeprowadzić na doc'u, czy po prostu w kolejnych postach (na zasadzie post pytanie - post odpowiedź, ale wtedy wymagałbym od Ciebie aktywności w tej kwestii, by zmieścić się z wszystkimi pytaniami w jednej kolejce).

Jeśli ktoś jeszcze chce zadawać pytania, niech się zadeklaruje (Boreiro będzie podsłuchiwał ;p ).
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline