Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2014, 23:34   #45
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Kobieta spojrzała na Dymitra i chwilę się zastanowiła. Z jej twarzy zniknął zalotny uśmieszek, a zastąpiło go pełne powagi skupienie. Jeszcze raz rzuciła spojrzeniem na wszystkich członków ekipy, po czym powiedziała.
- Niech państwo na chwilę usiądą i poczekają - wskazała dłonią skórzaną kanapę ustawioną pod ścianą.
Sama weszła w korytarz i zniknęła w jednym z pokoi.
Będąca obecnie w formie kota Nadia wyczuła unoszący się w powietrzu strach, bijący od kobiety oraz jakiś intensywny zwierzęcy odór, którym wypełnione było całe pomieszczenie. Nie potrafiła niestety w tej chwili określić, czy to tylko nagromadzenie zapachów właściciela, czy też świeży ślad. Jednak wystarczyłoby jej kilka chwil, a potrafiłaby ruszyć za tym zapachem.

Po około dwóch minutach zamiast kobiety w holu pojawił się rosły mężczyzna o szerokim karku. Ubrany był w ciasno opięty garnitur na którym odznaczał się wciśnięty za pazuchę pistolet.
- Szefa nie ma - rzekł dudniącym basem - ale ja jestem upoważniony załatwiać wszystkie ważne sprawy w jego imieniu. Oleg jestem - przedstawił się.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans

Ostatnio edytowane przez Wojan : 18-02-2014 o 00:05.
Wojan jest offline