Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2014, 23:04   #24
piotrek.ghost
 
piotrek.ghost's Avatar
 
Reputacja: 1 piotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie coś
napisałem że trafia do wozowni bo założyłem że to jest wózek, który przez drzwi nie przejdzie chyba ze to coś takiego:
Świat według Ludwiczka - Rybka zwana Peper (1x05) 1 z 3 - YouTube
Z ludzi obecnych w knajpie poza dwoma wieśniakami opisanymi przez Vixa w jego poście:
-mężczyzna w stroju woźnicy z emblematem Czerwonej Strzały, razem z czterema pachołkami raczej lekko uzbrojonymi.(przynajmniej w tej chwili)
-niewielkich rozmiarów mężczyzna w stroju podróżnym, wygląda na kuriera
-grupa 4 drwali dosyć mocno zakropionych już
-samotny mężczyzna w stroju podróżnym niezbyt uzbrojony
-gruby jegomość wyglądający na kupca, jego córka(prawdopodobnie - widać podobieństwo) i świta 3 pachołków.
-jeśli macie ochote to możecie dodać tak jak VIX jakieś postacie których nie wymieniłem. Jeśli nie jest to rozrzutny jegomość dający wam tysiące koron ale ożywia poprostu otoczenie to nie widze problemu wkońcu razem tworzymy tą przygode a ja tylko pilnuje żeby wszystko trzymało się kupy, zasad i miało jakiś fabularny cel
 

Ostatnio edytowane przez piotrek.ghost : 18-02-2014 o 23:21.
piotrek.ghost jest offline