Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2014, 00:56   #49
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Cytat:
A czy mogłabyś dać informację kto jaką postać zgłosił?
Najlepiej jeżeli chętni do podzielenia się tą wiedzą sami zgłoszą w temacie, a ci niechętni niech zakryją to milczeniem.

Cytat:
To jakie jeszcze podręczniki/klasy/przedmioty/umagicznienia z 3.0 są dostępne? Nie powiem kilka jest ciekawych...
To, co wyszło po Polsku, czyli chociażby wspomniani Władcy Dziczy, Księga i Krew czy Opis Świata Forgotten Realms (3.0). Sprawa jest tylko taka, że jeżeli dana klasa istnieje także w 3.5 to wybieramy jej wersję 3.5, nie zaś 3.0... a że istnieje MoMF w 3.5 nie wiedziałam. Odezwij się do mnie Arvelusie.

EDIT: Zgodziłam się na kilka atutów z Player's Handbook II.

Otrzymane (kompletne) karty:
  • czajos
  • TomaszJ
  • Jaśmin
  • Arvelus
  • Gerappa92

Dla informacji. Sprawdziłam moją epicką listę zgłoszeń i wyszło z niej, że przewijające się bóstwa to:
Oghma, Corellon Larethian, Selune, Lathander/Sharess, Eilistraee, Myrkul (nawet dwa razy), Tiamat, Tymora, Maska, Mystra, Moradin, Torm.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

Ostatnio edytowane przez Zell : 20-02-2014 o 02:44.
Zell jest offline