Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2014, 20:11   #41
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Finał.

Witajcie, obsuwa spowodowana moją łaską, czekałem na karty do wczoraj, John5 swoją przysłał o 23.57 - jego linczować :O

Obecny rozkład jazdy przedstawia się następująco.

17.02.14 - koniec rekrutacji

20.02.14 - ogłoszenie rozkładu jazdy - dzisiaj

20.02.14 do 24.02.14 - czyli pitu-pitu w temacie

Do 24.02.14 - oficjalne otwarcie i odjazd Bany

Powiem tak... wynik był trudny. Oj bardzo. Zgłosiło się dużo osób... dostałem 10 kart postaci. To całkiem dobry wynik, przyznaję. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie, to dobry kop na początek.

Ogłaszam listę pasażerów (kolejność celowa - tak mam na kartce przed sobą spisane):

Reinhard
Kerm
John5
GreK
Latin
Aschaar
- byłoby ok, gdyby nie avatar...
maciekafc
Mira
czajos
Bakcyl


Gratuluję wszystkim, również tym, co się nie dostali. Hmmm... przyjąłem wszystkich? Powiem tak, przyjąłbym połowę z tego. Ale z tej połowy połowa się zaraz wykolei, bo życie trudne/internety drogie, więc przyjmuję wszystkich, całe 9 osób. Najwyżej będzie trochę ofiar.

Co dalej? Proszę was o potwierdzenie chęci dalszej gry w tym temacie. A ja idę na ćmika

Pozdrawiam.

P.S. Jak coś przekręciłem w nicku/zapomniałem o kimś, to mówić
 

Ostatnio edytowane przez Revan : 20-02-2014 o 20:40.
Revan jest offline