Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2007, 18:54   #7
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja poprawiłem moją kartę.
Oto moja Karta Gracza:
Imię : Xard

Nazwisko : Mściciel

Tytuł : Brak

Wiek : 40lat

Rasa : Człowiek

Profesja : Zabójca

Umiejętności : Skradanie się, Warzenie trucizn, Skrytobójstwo, Rzut sztyletem do celu, Znikanie (peleryna niewidka ), Bezszelestne zabijanie

Wygląd : Długie siwe włosy, czarny, długi płaszcz, twarz do połowy osłonięta fioletową chustą (usta i nos) , ciemne spodnie ze skórzanym pasem, przy pasie dwa sztylety i kilka fiolek z truciznami.

Historia : Xard pochodził z wioski zwanej Kerom. Na ową wioskę najechała grupa znanego łotrzyka Thif'a. Jego banda spaliła całą wioskę i zabrała dzieci w wieku 2 lat. Tak oto Xard wychowywał się wśród zabójców i złodziei. Wpajano mu od małolata sztuki otwierania zamków, skradania się, mordowania i ważenia mikstur. Xard był pojętnym uczniem. W wieku 4 lat zaczął uczyć go sam Thif. W wieku 15 lat Xard wiedział to samo co Thif nauczył się przez całe życie. Gdy Mściciel miał 20 lat rówieśnicy zazdrościli mu jego wiedzy i umiejętności więc postanowili go zabić. Xard pewnej nocy został otoczony przez dziesięciu młodzieńców, którzy go zaatakowali. Xard zabił jednego z napastników, dwóch ranił a resztę porządnie poturbował. Po tym występku wiedział że Thif karze go zabić więc uciekł. Przyjął przydomek "Mściciel" i mordując zarabia na życie.
 
Panda jest offline