Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2007, 18:59   #27
Cep
Banned
 
Reputacja: 1 Cep nie jest za bardzo znany
- Świetnie! Oczywiście przyznaje się ,że jestem chaośnikiem! To dlatego ,że mam spośród was najwięcej do stracenia postanowiłem wymordować te resztki klienteli które mi zostały. Zhańbić imię mego kupieckiego rodu na które pracowaliśmy pokoleniami! Z pewnością czekała by mnie wielka chwała za zamordowanie kilku mieszczan. Może zostałbym samym wybrańcem mrocznych skurwieli! Kto wie... hoho... A i dodatkowa macka do skrobania ryb się przyda pewnikiem! - rzucił kuflem piwa w róg izby, lekko się chwiejąc - Razem z rodziną i dorastającymi dziećmi mieszkać z trupami i pełgającym ścierwem chaosu! Oczywiście! Doskonały pomysł, tfu!

Zatoczył się lekko i jęknął jakby miał płaczem się zanieść, jego głos przybrał żałobny ton.

- Kiedy zamordowali naszego dobroczyńcę byłem z dziećmi! Ktoś musiał ich pilnować bo ma żona, bądźcie przeklęci, po nocy łaziła gzić się z jakimiś bydlakami w sianie! Czy bym pomordował tych co z nią spali? Tak! Własnoręcznie bym im przyrodzenia poucinał... ale do układów z mrocznymi potęgami mnie nie mieszajcie bom człek wierzący i to wielka potwarz dla mnie!

Omiótł gniewnym wzrokiem zebranych.

- Skazując mnie, skazujecie na śmierć samych siebie bo na prawych obywateli w naszym mieście będzie posucha!
 
Cep jest offline