Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2014, 12:41   #131
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Dziś poszły potwierdzenia. Jeśli ktoś nie dostał, proszę o kontakt PW.

A wiecie co? Ja też się nie wyrobiłam.

Odzew był naprawdę duży. Przyszły 33 opowiadania!!!

Już na pierwszy rzut oka uważam, że poziom tekstów będzie wysoki, więc myślę, że na jubileusz również jakiś konkurs Wydawnictwo Ksiązkożerca zorganizuje dla LI.

Nie uprzedzajmy jednak faktów. Na razie wygląda to tak:

Jury ocenia teraz teksty bez znajomości ich autorstwa (poza mną, ja z wiadomych względów musiałam to weryfikować, ale zapewniam, że przy tej ilości już nie pamiętam co jest czyje). Każdy juror przy swoim komentarzu daje ocenę ogólną tekstu np. 7/10 (skala do 10, 10 to super-hiper). Te oceny się sumują. Do tomiku zostaną włączone prace najwyżej ocenione. Ile ich będzie zależy od długości. Prawdopodobnie 6-10.

Wyniki ogłosimy 4.03, podając średnią ocen, jaką osiągnęły przyjęte prace. Wyniki zostaną podane w tym temacie oraz do "przyjętych" wyślemy maile informujące.

Ci, którym się nie udało, będą mogli wysłać do mnie PW z pytaniem o końcową ocenę swojej pracy.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 21-02-2014 o 13:29. Powód: nie umiem liczyć i jestem ślepa
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem