Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2014, 20:14   #17
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka


-Witam wszystkich i udanej zabawy życzę

-Chciałbym też podziękować Wysłannikowi za pomoc w stworzeniu postaci i Andamantowi za ofertę takiej pomocy (no ale już z Wysłannikiem zacząłem konszachty więc... . W każdym razie dzięki chłopaki.

-Co do gry to jestem za pozostaniem przy oryginalnym tempie postowania bo takie były ustalenia.

-Co do mechy bitwy musiałbym się wczytać dokładnie bo dziś tak tylko pobieżnie przelciałem więc nie chcę się wypowiadać.

-Ale mam pytanie... Czy wiek albo profesja wpływa jakoś na zdolność bojowe czy inne rekrutów czy to tak fabularnie tylko? Bo widzę, że mój oddział to chyba w domu starców miał punkt werbunkowy to tak wiekowo to chyba zawyża średnią w całej tej komaniji wesołej
 
Pipboy79 jest offline