Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2007, 22:34   #31
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Nergala dzięki wielkie!

Jak się okazało, udało się znaleźć (nie ukrywam, że dzięki Twojej i Almeny pomocy) fajne zdjęcia. Nawet takie ... BIAŁE BIAŁE, a nie białe w kropki (Almena, pisząc mi w opisie całkowicie biały zabiła mi niezłego klina). W końcu astralne byty powinny jakoś, nie wiem, lśnić?


Blacker, tak, edytowałem. Zapomniałem o domknięciu tagów. Gratuluję spostrzegawczości, edycja zajęła mi chwilę, a Twój post wtedy jeszcze był nieobecny!

Aha, trop z CZYSTOŚCIĄ i KIREM, na jaki wpadłem początkowo nie był dobrym tropem, nie udało mi się bowiem wyjaśnić pozostałych słów tą drogą.


Extremal dzięki za powitanie! No i pytanie, czy Twój paladyn WYGLĄDA jak obrazek, jaki na sesji załączyłeś jako awatar?!
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline