Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2014, 07:11   #19
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Narib jak już wspomniałem SinCity to dobra inspiracja jeżeli chodzi o klimat sesji.
Co do postów, to z racji szybkiego tempa na jakie bym liczył posty nie będą jakoś strasznie rozbudowane. Nie wymagam od graczy nie wiadomo, jakich elaboratów, bo to do niczego nie jest potrzebne. Każdy pisze, jak mu wygodnie.
Sesja będzie o super bohaterach, więc akcji nie zabraknie. Będzie też jednak śledztwo i jak to w noir możliwość wewnętrznych monologów, opisów przeżyć i tak dalej.
Zajrzyj do mojej sesji WoD - Cienie Kremla, to jest styl i szybkość gry, jaka mi odpowiada. Nie wiem, czy uda się zebrać też tak zgraną ekipę, ale jestem dobrej myśli.

Kawairashii nie wiem, co mas zna myśli pisząc lalkarz, ale właśnie Narib podesłał mi postać, która poniekąd można tak nazwać.
Co do ilości postów, to tempo 2 na tydzień to minimum. Liczę na szybką sesję, a jeden na tydzień to troszkę za mało, aby sesja była dynamiczna, a akcja wartka.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline