Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2014, 08:31   #83
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Panowie mój ostatni post miał miejsce 12.02. Do tej pory nie mam wszystkich postów, ani ostatecznych deklaracji z waszej strony.
Tempo 1 post na dwa tygodnie nie ma dla mnie żadnego sensu. Przy takim tempie nie ma szans na dynamiczną grę, ani nawet na sprawne rozgrywanie jakichkolwiek wątków, choćby najprostszych.
Jeżeli coś w sesji jest nie tak, to proszę mówić. Jeżeli gra się znudziła także proszę o info. Ciąć się z tego powodu nie będę
Sesja idzie jak po grudzie i muszę przyznać, że już raczej nie wierzę w jej ożywienie.
Proszę zatem o info co robimy dalej.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline