Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2014, 08:51   #5
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Oj wy niszczyciele, tylko się nawzajem nie zniszczcie
Witajcie o czcigodni w nowym świecie który stworzymy.

EDIT:
Formalnie to nie wiem gdzie zapisywać dokładne dane co do wydanych PM i szczegóły kreacji. Więc chwilowo zapiszę tu.
Cytat:
11PM - Stworzenie świata
Faktycznie nie ma opisanego tego jako osobnej możliwości, dlatego przyznałem taką wartość. O ile nie macie nic przeciwko teraz tworząc własne krainy będziecie mogli wziąć po 1PM z tej puli 11 zamiast płacić pełny koszt. Jako iż świat jest częściowo już uformowany. Oczywiście o ile Fielus się zgodzi.

Świat ten ma 7 warstw kontynentów które w tej chwili są jeszcze pół-materialne i nieuformowane. Im bliżej Źródła tym mniej światła będzie docierało do świata ze słońca i tym silniejsze "promieniowanie Źródła". Swobodnie z warstw korzystajcie.
Cytat:
4PM - Stworzenie Monumentu
Źródło jest olbrzymim generatorem mocy jak i czymś na kształt superkomputera regulującego ruchy powłok. Właściciel może regenerować dodatkowe 2PM lub pozwolić by z mocy tej mogli korzystać śmiertelni do zasilania swych czarów czy też maszyn.
Aby przejąć władzę nad Źródłem potrzebne są dwa klucze, obecnie oba są w posiadaniu Chronosa i razem z nim znajdują się wewnątrz Źródła.
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 24-02-2014 o 10:09.
Googolplex jest offline