Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2014, 16:37   #34
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Do licha, zostawić was na kilka godzin i od razu się gryziecie...
Ktoś tam wołał mojej interwencji, więc proszę - interweniuję.

Googolplex - Icarius i Anonim mają sporo racji - wpływanie na start Monumentami na regenerację PM jest przegięciem i to dość mocnym, ponieważ Ikar słusznie zauważył, że zyskujesz przez to moc równą poniekąd średnim bóstwom. Zatem nie mogę się zgodzić na regenerację PM'ów, ale - jeśli pozwolisz - proponuję w zamian obniżenie kosztów Łaski Pańskiej, Napełnienia Boskością, Stworzenia Planu i Zrodzenia Półboga o 1 PM.

Poza tym, tak lekko licząc, nie wiem, skąd wzięło ci się 11 PM za stworzenie świata. Ja tu widzę przynajmniej 21 PM (siedem warstw * Większe Stworzenie Krainy (warte 3 PM'y) + jeszcze koszty Monumentu i związanych z nim pierdół.
Czy zechcesz mi wypisać punkt po punkcie co "kupujesz", albo jak doszedłeś do 11 PM za taką kreację?

Icarius - Spokojnie. Ja na prawdę wchodzę na forum przynajmniej raz dziennie i staram się czytać wasze posty z wielką uwagą. Jeśli macie jakieś uwagi, lub wątpliwości - bardzo dobrze, że załatwiamy to w komentarzach - ale róbmy to spokojnie, taktownie i bez naskakiwania na siebie nawzajem.

Zatem, podsumowując: panowie się przeproszą, a Googol dodatkowo wyjaśni mi co miał wyjaśnić.
Dziękuję.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline