Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2014, 16:55   #36
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Domyślnie istnieje już jeden plan materialny w chwili, w której zaczynamy grę. Czy mam rozumieć, że kreujesz drugi?
Poza tym:
Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
... 6PM Które ułatwiają innym bóstwom kreowanie swych dzieł na tym planie, co jest mocą domen, innymi słowy przez pewien czas plan jest wysokomorficzny.
...czy zechcesz rozwinąć te myśl? Jak konkretnie te 6 PM ma wesprzeć innych graczy? Na co je wydałeś i skąd wziąłeś akurat taką wartość?
Tworzenie kontynentów i lądu nie leży wśród twoich domen, a przemiana niczego w coś byłaby... chyba więcej warta. Poza tym "morficzność" dopiero co powstałego świata nie gra żadnej roli i w żaden sposób nie obniża kosztów kreowania na nim lądów i miejsc.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline