Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2014, 17:01   #150
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Ogólnie jestem przeciw analizom z oficjalnym logo LI.
Dla mnie to nie liczuje z powagę forum.
Jeśli ktoś czuję wolę sprawczą to pewnie jest gdzie podziałać na forum to pewnie znajdzie obszary gdzie jest to rzeczywiście potrzebne.*
Jeśli mój tekst by się nie zakwalifikował do tomiku a mimo to wyciekł to bym się zdziwił.

Z drugiej strony: użytkownik może robić co chce. Też wątpię aby była możliwość powstrzymania kogoś przed analizą, czy recenzją opublikowanego opowiadania. Tylko może nie być za to wdzięczny.

EDIT: * na wizualizacje danych. Ogólnie to średnio wierzę w statystyczną analizę dzieła literackiego. Już bardziej bym to widział dla forum. Może być zabawne. Tyle postów, tylu aktywnych użytkowników, tyle sesji, tyle sesji zamkniętych, rozpoczętych...jest co analizować, a niektórzy lubią takie rzeczy, też wieloroczna analiza forum pozwala stwierdzić wzrost.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra

Ostatnio edytowane przez behemot : 24-02-2014 o 19:25.
behemot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem