Wątek: Tacy jak ty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2007, 00:10   #430
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Wysłuchała wypowiedzi irbisa i zamyśliła się. Kaktus, Storczyk, Lilia, Tulipan... Zielony, czerwony, żółty, biały, srebrny, czarny... Co to do diaska ma znaczyć?
-Posąg przedstawia aligatora, to gad... Często spotyka rośliny wodne, czyli lilie, ale biały kolor odpadł. Pierwszy na misce jest kaktus - czemu nie wiem. Mi do śmierci również nie prędko, a poza tym Solembub jest zbyt mały i nie ma miłych wspomnień... Nie chcę kolejnej wpadki... Po prawej stronie jest woda? Czy dałoby radę jakoś te kamienie chroniące wejść ruszyć, czy nie? E.... Raczej nie... - usiadła po turecku przyglądając się posągowi. Ukryła twarz w dłoniach i ciężko odetchnęła. - Nic mi rozsądnego do głowy nie przychodzi...
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline