Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2007, 00:26   #127
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
I stało się. Materiał filmowy ze spotkania jest już gotowy i czeka na wasze oglądanie. Oczywiście żaden film nie odda tego, co się działo, ale przynajmniej pozostanie pamiątka po tym spotkaniu. Nie wszyscy się tam znaleźli, którzy powinni tam być - nie było czasu na kręcenie filmu, gdy sesja za pasem Dlatego ten drobny ułamek tamtej atmosfery możecie zobaczyć w tych krótkich 13 minutach. Dla wielu z Was pewnie będzie to okazja do zobaczenia osób, z którymi gracie na forum, rozmawiacie na SB a nie widzieliście ich. Przy następnym spotkaniu będzie jak znalazł i nikt się nie zgubi. Mam też nadzieję, że wreszcie pojawią się zdjęcia, bo te, które użyłem są autorstwa Nassa. Kilka innych aparatów pstrykało więc dzielcie się, dzielcie.
Jakość filmu jest taka, jaka jest. Dysponuję bardzo dobrym oryginałem (o wadze 130 MB), który wrzucę do ściągnięcia gdzieś na sieci i umieszczę tu linka. Jednak jeśli byłoby to nieodpowiednie, to chętnie podeślę pliczek na adres - wystarczy na PW do mnie napisać i tyle.
A teraz niech się już Wam załaduje całość i posłuchajcie, co mieli do powiedzenia uczestnicy zlotu.
http://video.google.pl/videoplay?doc...43746698&hl=pl
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline