Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2014, 16:04   #8
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Fearqin Zobacz post
Czy ja wiem. Jak przejrzałem działy, to najmniej jest sesji Horror, później Świat Mroku i dopiero postapo. Ja osobiście chętnie bym grał, ale czasu mało. Zakładam, że to po prostu czynniki zewnętrzne. Sezon ogórkowy na sesje.
Patrzyć na innych będziemy, jak uznamy, że jesteśmy najlepsi A tak całkiem serio. Ciężko mówić o posusze w porównaniu do innych działów, jeżeli główną działką forum jest Fantasy. Przykro mówić, ale jesteśmy i będziemy mniejszością
Problemem jest ilość sesji, a nie ich jakość. Wydaje mi się, że zawsze coś w dziale postapo można dla siebie wyłuskać, jeżeli jest się mocno elastyczny. Jeżeli chcielibyśmy coś bardziej "specjalistycznego", to często musimy dłuuugo czekać, albo zabrać się za to samemu. Ja od jakiegoś czasu czekam na sesje w Metrze i nic

Cytat:
1. Wyeksploatowanie tematów - każdy, kto chciał coś napisać, już napisał. Koniec, basta, nie ma o czym dyskutować. W końcu, ile można pisać w 40 tematach o wizji końca świata, albo o wyższości mikrofalówki nad lodówką.
Zgadzam się. Dlatego powinniśmy z tematów dyskusyjnych przerzucić się na jakiś czas na tematy związane z dodawaniem nowej zawartości. Opis broni, przedmiotów, lokacji, BN i potworków. Tematy przylepić i mieć do nich stały dostęp przy budowaniu sesji.

Cytat:
2. Brak nowinek w świecie post-apo, rozwijania polskiej Neuroshimy (w końcu to nasz koń pociągowy post-apo), przekłada się na brak zainteresowania i dyskusji nad tym systemem.
Dokładnie. Wydaje mi się, że Portal trochę porzucił papierową Neuroshimę na rzecz Hex. Tutaj ich plan wydawniczy na 2014 rok: Plan wydawniczy Portal Games! | Portal Games
I takie złośliwe btw. prezentujący jest tragiczny

I mam jeszcze jedno pytanie w temacie. Ktoś wie, co się wydarzyło z fanowskim dodatkiem Chicago?

Cytat:
3. Brak inicjatyw. W sumie po co, skoro NS nie jest już prowadzone co równa się jej śmierci. Ale jakiś odważny? Jeden quiz nie rozwiąże sprawy... ale może ktoś ma na stanie jakiś ciekawy artykuł, np. odnośnie miszczowania w klimatach post-apo itd.?
W rekrutacjach widzę dwa rekruty z settingiem Neuro, w tym jeden mój. Nie ma tragedii, ale mogłoby być lepiej.
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.
Lost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem