Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2014, 17:34   #9
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Mało odkrywcze, ale:
Jak to co jest ma się do oczekiwań?
Wiem, że jest głód sesji Metro, ale na samo Neuro mniej.
Bo postapo to jest wyspecjalizowane (trochę jak WoD czy Western/StarWars gdyby takie działy istniały) i nie ma tak szerokiej grupy odbiorców. Może to jest problem i nie wiedzą, że postapo jest fajne.

Może istnieją inne (nie Neuro) systemy postapo, które można by wypróbować, zakładając że znajdzie się MG i chętni.

Bardziej bym się skupił na "co jest potrzebne" niż "co zrobić, żeby było".
Bo robić na forum można wiele, tylko nie które rzeczy są bardziej pożądane. Po prostu egoistyczne ja korzystam z całego forum i nie potrzebuje artykułu co miesiąc w każdym dziale.

Sorry, że się wtrącam, ale na LI jest taki mem, że modzi mają robić rzeczy nie będące pbfami na forum o pbf. I to co tydzień! A być może artykuł raz na kwartał styknie, a poza tym ludzie chcą grać swoje i może fajniejsze kostki w panelu.

EDIT Z drugiej strony: Dobry artykuł zawsze w cenie. Zawsze znajdzie się czas i ochota by poczytać dobry tekst, nawet jak z innego działu, to do czegoś się przyda. Też socjalizacja(spamowanie) w działach podbija entuzjazm między postami w sesjach, więc czemu nie. No i nawet jak nie ma potrzeb to można je stworzyć, tylko nie wiem czy powinienem do tego namawiać.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra

Ostatnio edytowane przez behemot : 25-02-2014 o 17:47.
behemot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem