Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2014, 22:43   #11
Aves
 
Aves's Avatar
 
Reputacja: 1 Aves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie coś
Marek popatrzył na odchodzącą policjantkę.
- Suka.. No nie ma jak w domu...- skwitował w myślach.

Później udał się do biedronki, aby zrobić zakupy. Kiedy skończył podjechał wózkiem wypełnionym zapasami do naczepy tira i zadudnił pięścią w drzwi. Odczekał chwilę i zadudnił jeszcze raz. Trzecie podejście zaskutkował. Zobaczył zaspaną twarz Veroniki.
- Zabierz żarcie do środka i ogarnij się trochę. Ja idę się rozejrzeć i poszukać odpowiedzi.- Popatrzył na Nastolatkę, która właśnie leczyła poranną „suszę” pół litrową dobrowianką.
Marek poczekał, aż skinie mu głową i ruszył w stronę kabiny kierowcy. Otworzył drzwi i usiadł.
- Gustav miej na nich oko ja idę się przejść- Lider wyciągnął z kieszeni kurtki batona i położył na kokpicie kierowcy.
Gustav popatrzył na niego podrapał się po głowie.
- Stary... Nie podoba mi się to. Znów będziesz się szwędać sam po obcym terenie. - Marek chciał już wysiąść, ale Gustav przytrzymał go za ramię w mocny męskim uchwycie.
- Jesteś Odpowiedzialny za swoją rodzinę pamiętaj o tym. Mamy wielu wrogów i jesteśmy zdani na siebie.- Marek uśmiechnął się.
- Z każdego gówna wyjdziemy.- Powiedział tylko tyle i wyszedł.
Skierował się w stronę lasów. Chciał odnaleźć tego „ Wolnego od Gniewu” Zazwyczaj nie korzystał z ich rad wolał sam rozwiązywać swoje problemy, ale teraz czuł się zagubiony i zdezorientowany. Wyciągnął z kieszeni komórkę i wysłał sms do Gustava.
„ Znajdź jakiś nocleg i podaj mi adres jak znajdziesz.”.

Schował telefon do kurtki i wszedł do pobliskiego lasu. Tam ściągnął z siebie ubranie ukrył w zaroślach i przybrał postać lupusa.

Odczekał chwilę przyzwyczajając się do wilczego ciała. I pobiegł w stronę pobliskiego dworca kolejowego. Mając nadzieję, że Filodoks jeszcze tam będzie.
 
Aves jest offline