Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2014, 11:23   #21
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Cytat:
@ Lost - przyklejanie tematów moim zdaniem jest średnio potrzebne. One po prostu siedzą na samej górze stale i zajmują miejsce. Jasne - są łatwiejsze do odnalezienia, ale z drugiej strony - nic tak nie zniechęca jak stos nieświeżych tematów przywalonych na forum. Moim zdaniem spis treści doskonale załatwia sprawę.
Naprawdę coś takiego napisałem? Muszę bardziej kontrolować treści, które wychodzą z tego stanowiska
Również uważam, że spis jest lepszym pomysłem. Bardzo fajnie wygląda, jest przejrzysty, w ogóle dobra robota

Cytat:
@ Lost - znam niestety takich, którym zaczęto płacić i zaczęli leserzyć myśląc że są taaacy dobrzy. Więc: keep the good work!
Obiecuje nie leserzyć, tym samym podaje numer mojego konta...

Cytat:
Również wiele osób ma górę pomysłów na niekoniecznie kompletne przygody tylko sceny. Lub może - chciałyby coś przetestować, poddać dyskusji – takie: wymyśliłem, że cośtam i co wy na to? To tak trochę "propozycja rozwoju" ale...
Bardzo fajny pomysł. O to mi chodziło, że kolejne tematy powinny dodawać zawartość, zamiast dyskutować nad czymś, co było już milion razy omawiane
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.
Lost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem