Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2014, 12:57   #24
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Dziękuję, skończyłam dyskusję. Nie zamierzam udowadniać, że nie jestem dwugarbnym wielbłądem i dać Ci się podpuszczać.

A poza tym - dyskusja jest o czym innym, nie o "listach tego i owego". Moją sugestią, którą - miałam nadzieję - coś pomogę, było to, żeby wyjść poza patrzenie na PA RPG przez pryzmat Neuroszyby - wtedy tematy i kwestie warte poruszenia się znajdą.

No, ale - po raz kolejny - okazuje się, że temat, w którym Ty się udzielasz, nie służy bynajmniej wymianie jakichkolwiek poglądów, tylko jest miejscem, w którym możesz sobie "poskakać" po kimś i dokuczać, bez związku z merytoryką.

EOT
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 27-02-2014 o 16:41.
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem