Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2014, 14:05   #7
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Dobra post jest. Pierwszego uzbrojonego w pistolet chce od razu zabić korzystając z zaskoczenia. Jak rozumiem ten pakiet sensoryczny w jakiś sposób polepsza mu percepcje lub po prostu widzi z tyłu stąd trzeba było zadziałać szybko by nie zdjął Pinkiego. W drugiego celuje czekając na jego reakcję. Jeśli zechce zaatakować Pinkiego wtedy też go zabijam. Jeśli się opanuje mówię coś w stylu ''rzuć broń'' i zacznę komunikat do szefa, ale to jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jeśli maczeta zechce zaatakować mnie strzelam w nogi, bo jestem w bezpiecznym dystansie.


Aha co do umiejętności to wyobrażam sobie Loulou jako taką Motoko z GitS. Może nie tak wyszkolona , ale tak samo silna i szybka jeśli patrzeć pod umiejętności ciała. Oczywiście to biomorf ale dodałem sobie wzmocnione mięśnie i kości (z ścięgnami i stawami oczywiście też) stąd siła jest spora. W bieliźnie zdecydowanie widać jakby lou długo chodziła na siłownię i fitness

EDIT: Aha posłałem Ci 2 PW. Ten o ekwipunku możesz zignorować choć możesz nieco wprowadzić mnie w ogólny podział broni w EP. Ale fajnie jak odpowiesz mi na ten o wspólnym pisaniu i licencji EP

Aha mamy fajne tempo i jakoś postów , pogratulować Muszę przyznać , że naprawdę dobrze mi się z tobą gra już po takim czasie , bo np. z wieloma MG mi nie wychodziło na początku. Wiesz styl pisanie, prowadzenie przygody mi nie pasowały i męczyły. Tu jest odwrotnie
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 27-02-2014 o 14:13.
Pinn jest offline