Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2014, 20:04   #25
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Prośba o tych do góry, czyli Autumm i Aschaara. Swoje prywatne konflikty rozwiązujcie prywatną drogą, nie na forum (a jak chcecie to upubliczniać, to w innym temacie, najlepiej też innym dziale).

Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Powracając do tematu ja za bardzo nie widzę problemu, spójrzcie na dział Warhammera (nie chodzi mi tu o dział sesyjny) tam też nic się nie dzieje, a mimo tego sesje śmigają jak burza (nie koniecznie chaosu). Z czego to wynika nie wiem, ludziska widocznie preferują bardziej klimaty błota i gnoju, gdzie czasem orka można usiec niż pustyni i ruin, gdzie czasem robot może ich usiec.
Aktywność w sesjach a aktywność w dziale to, IMHO, dwie różne sprawy.

Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Zauważcie że linia wydawnicza drugiej edycji młotka, jest już dawno zamknięta, a jego popularność na tym foro jest nadal mocno wysoka, więc argumenty że wydawnictwo olało rpg na rzecz planszówki są do bani. Widocznie Neuroshima nie jest w stanie przyciągnąć odpowiedniej uwagi graczy.
Zauważ jedną prawidłowość.

Nowy content -> ciekawość i dyskusja użytkowników na jego temat.

Brak nowego contentu -> ciekawość i dyskusja na temat czegoś, czego nie ma? Eee, po prostu brak aktywności/dyskusji.

Ruch w temacie jakim jest produkt Neuroshima, powoduje ruch w temacie dyskusji na ten temat. Bez tego nie ma co mielić tej samej papki, jak ktoś zauważył.

Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Ps. Asch mam nadzieję że autorzy tych stwierdzeń o zbawiennej roli miodu, mają jakieś badania na potwierdzenie.
Wiesz... z mojej autopsji jak przeciętny kowalski nie wierzy, że zielona herbata ma jakieś tam właściwości przeciw-nowotworowe (za sprawą polifenoli), to na kij mu jakieś badania, które coś tam potwierdzają? On i tak wie swoje.

Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Wieści o śmierci postapo są mocno przesadzone.
Nikt tu nie mówił (a już na pewno nie ja, zaczynając wątek) o śmierci post-apo. Rozważam sprawę w charakterze lokalnym

Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Ale o jednym i drugim i trzecim z forum nie sposób się dowiedzieć.
Ano, that's the point.

Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Ktoś tu zwrócił słuszną uwagę na to, że LI go opóźniło - i coś w tym jest. Skoro już jest bardzo fajna idea reaktywacji działu, to może trzeba zrobić "ruch w interesie" ? Uzupełnić listę filmów, do każdego dać krótką rezcencję. Zrobić temat "Nie tylko Neura" w którym raz na jakiś czas pojawiałby się opis jakiegoś PA RPG. Ba, nawet jak się nie chce komuś pisać, to przetłumaczyć/podlinkować opis skądinąd. [...]
Pomysł dobry, ale długofalowy. Plan na później, być może podejmę się zrobienia jednego tematu zbiorczego z tych wszystkich resztek, jakie są na forum, w dość przejrzysty sposób (vide spis).

Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
@ Spis treści - IMHO teraz wygląda to bardzo dobrze. Jeden temat - jedna linijka - tak czyta się po prostu szybko. Może jeszcze wyłączyć rozwiązywanie linków? Albo zmniejszyć wielkość czcionki? Co prawda szkoda, że wywaliłeś uwagi autorskie (może zawszeć je w drugim poście? jako jakieś posłowie / recenzję).
Rozwiązywanie linków? Nie umiem ;/

Wielkość czcionki całego tekstu?

Uwagi autorskie? Nie rozumiem/pamiętam

Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
[...]a dodatkowo wielu graczy po prostu nie lubi "światów rzeczywistych".
Ostatnio miałem rozkminę (co za słowo :O) na ten temat. NS na szczęście AŻ tak rzeczywisty nie jest Przynajmniej dla mnie. Tyle tam fantastyki/fikcji/czegoś jeszcze na f, że nazwałbym to co najwyżej światem "para-rzeczywistym".

Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
.
Rozumiem, że na jakąś recenzję nie ma co liczyć?
Podłączam się do opcji Ja jestem leniwa klucha - i w sumie wiem, że istnieją inne planety poza ziemią, ale z chęcią bym poczytał coś o nich ciekawego.

Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
EOT
Wcale nie.
 

Ostatnio edytowane przez Revan : 27-02-2014 o 20:31.
Revan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem