Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2014, 04:25   #26
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Wstał ranek, macie za sobą kawałek nocy na czuwaniu, bo coś się działo w okolicy (kanna, szczęściaro, śpioch nie dał o sobie znać), a w bezludnym stepie, tam gdzie w ciemności widzieliście łunę pożaru wzbija się słup dymu. Przegadajcie to ze sobą tu lub na docu (A najlepiej - kilkulinijkowcami na sesji!). Ja was nie będę za rączkę prowadził lub do czegoś zmuszał

To właśnie jest ten moment, gdy MG zadaje sakramentalne pytanie "Co robicie?".
Tam coś się w nocy paliło i nie było to tylko ognisko. Może zagrożenie, może nie. Lepiej zostawić w spokoju, czy sprawdzić, by nie zostawiać niewiadomej za plecami? Ot zagwozdka.
Może nie tylko wy musiciemnie wyczuć, ale i ja muszę wyczuć specyfikę forumowego prowadzenia, ale na razie ciekawe to jest i obiecuję, że będę coraz lepszy. Wszelka krytyka mile widziana i nie będzie karana przypadkowymi strzałami wytrzelonymi z krzaków

Testy, o których pisałem wykonałem w trakcie pisania mojego posta, bo wtedy była taka konieczność. Wady są na waszej głowie, w ciągu następnych kilku postów powinniście jakoś je w postach zaakcentować.

Gothomog - Właśnie dlatego za 25% uzależnienia od tego diabelstwa dostałeś tyle punktów ile pozostali za bardziej pokaźny zestaw wad na wyższych poziomach! Ale nie martw się, nie musisz palić codziennie, wystarczy raz na dajmy na to 3-6 dni.

Z drobiazgów: Zacząłem rozdawać PD. Pojawiły się na waszych kartach w postaci kropek. Jeśli ktoś miał "Zmysły 60%" a pojawiło się "Zmysły 60%." to oznacza, że otrzymał tam PD. Jak zbierze się więcej "......" cecha lub umiejętność awansuje 5% (ile musi się zebrać, zależy od paru czynników i za długo by wyjaśniać, ale w skrócie - im umiejętność prostsza i na niższym poziomie, tym mniej). Kropki przyznawane są za udane testy (choć nie wszystkie) i inne akcje odnoszące się do statystyk, np. ostra, trzydniowa jazda spowodowała, iż każdy dostał kropkę w jeździectwie, nawet Gedan i Sabir, choć go jeszcze nie posiadają (ale zbierze jeszcze kilka i się nauczą!). MG nagradza też kropkami fajne pomysły (kropki do Pomysłowości, czasami też innych cech) czy zwyczajną naukę.
Dodałem też do waszych kont sakiewkę wypełnioną 50 dukatami - zgodnie z odwieczną tradycją "pół teraz, pół po robocie".
 
__________________
Bez podpisu.

Ostatnio edytowane przez TomaszJ : 28-02-2014 o 05:08.
TomaszJ jest offline