Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2014, 23:25   #212
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
- Czyli tak naprawdę nie wiecie, po co Ochrana była u Komosa? Dziwne trzeba będzie to sprawdzić. - mruknął niby do Saszy, niby do siebie Rabatov - Komos zdaje się zaczyna pogrywać z nami, a to nie wróży nic dobrego. Mam tylko nadzieję, że flet jest prawdziwy.
Mafiozo wziął instrument w swoje tłuste dłonie i obracał go na wszystkie strony.
- Wygląda w porządku. Sprawdź go dokładnie Teodorze Konstantynowiczu.
- Dobrze papo.
- A co do monety, to nie miejcie mi tego za złe - powiedział po chwili Rabatov - To jak wspominał wam Teodor na początku był rodzaj testu i dla was i dla Komosa. Chciałem przekonać się ile warci są moi ludzie oraz wiedza satyra. To, co mówicie trzeba będzie sprawdzić. Zarówno powiązanie Komosa z Ochraną, jak i pojawienie się SU88. Ostatnio coraz wyżej podnoszą głowę. Doniesiono mi, że ponoć skontaktowali się z jakimiś magami, a to może być kłopotliwe. Jednak dzisiaj dość o interesach. Bardzo wam dziękuję za przysługę, będę oczywiście o tym pamiętał.
Rabatov wstał z fotela i oparł się na biurko:
- Miło było się z wami spotkać, a teraz wybaczcie, ale muszę wracać do moich gości. Jeżeli chcecie możecie zejść na dół i dołączyć do zabawy. Mam jednak prośbę, nie narzucajcie się gościom, bo wasz wygląd jest... jakby to delikatnie powiedzieć...
- Nie do końca na miejscu - wtrącił Bakunin.
- O właśnie, Teodorze. Dziękuję jeszcze raz i bywajcie. Do następnego.
Rabatov ukłonił się, uścisnął dłoń każdemu członkowi grupy, a następnie wyszedł.
Gdy Rabatov wyszedł, Bakunin podszedł do każde i wręczył białą kopertę.
- A tutaj skromny dowód wdzięczności papy.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline