Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2014, 00:00   #215
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Pomysł, fajny szczególnie że swojskie klimaty ale czy znajdzie się coś "gęściejszego" do picia ? Bo po tej akcji to cienko u mnie z osoczem a wolałbym nie witać się z moją gąskowatą bestią. Aha i czy będzie można po wszystkim znaleźć jakieś zacienione miejsce Na dzień ? jak tak to ja chętnie pójdę - Uśmiechnął się.

- A mam kumpla który z chęcią przyjedzie i zabierze co trzeba, no chyba że wolisz zatrzymać motor. No i chcę sprzedać gorący towar- Dodał szeptem i poklepał plecak w którym spoczywały dwie złote sztabki z sejfu Koziołka Chuciołka które jak najszybciej powinny przemienić się w kasę za sprawą cudownego dotyku pasera.


Zależnie od odpowiedzi Sasza i przedzwoni do kumpla ze swojego ceglofonu czyli-nokii -3310niezniszczalny telefon Mistrzów!

Sasza nigdy nie rozumiał po co komu te gogusiowate mini komputerki ze słabymi bateriami,kamerami i całą resztę tych pierdół!

Zamiast dzwonić to kurna od wszystkiego! Śpiewa, tańczy, buty wiążę i usuwa ciążę psia jej mać! On wolał staro szkolną Nokię do kórej zdążył się już przyzwyczaić

Jeżeli zgodzi się podać adres meliny to zamówi transport dla motorów, i poprosi o przywiezienie dwóch żywych kuraków i paru skrzyń win owocowych jako gościniec
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 01-03-2014 o 20:10.
Brilchan jest offline