Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2014, 09:43   #217
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- A spoko, pokaż, co potrafisz - wampir bez skrępowania podał Olegowi złamaną dłoń zaciekawiony, co też jego nowy znajomy potrafi.

Jednocześnie zaczął prowadzić rozmowę przez Cegłofon - Yo! Żabol mam dla ciebie dwa motory z tym, że musiałbyś przyjechać na miejscówkę, bo jestem po robocie i idę na imprezę z moją Hanzą, A i chciałbym żebyś przy okazji wziął ze sobą dwie żywe kury i skrzynkę win owocowych, żebym miał gościniec na dobry początek. Możesz sobie odliczyć od motora albo dam ci gotowiznę na miejscu pasi? Da! Motory to są takie... - Zaczął fachowo tłumaczyć, jakiej marki są motory jak podrasowane oraz omawiać inne szczegóły techniczne

W końcu zwrócił się do szczurzycy - Dostaniemy, osiem kafla za jeden motor, Żabol podjechałby pickupem żeby je zabrać pasi ci taki układ ? - Spytał z uśmiechem.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 01-03-2014 o 10:54.
Brilchan jest offline