Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2014, 11:17   #4
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Powitalski. Na początek standardowo - mam nadzieję, że będzie nam się razem fajnie grało (pisało).

Natomiast co do Natalie Wickham, pseudonim Lisica. Tak też wam się przedstawiła, tak możecie się do niej zwracać - wybór należy do was.
Wickham pochodzi gdzieś z wysp brytyjskich, co da się zauważyć po angielskim akcencie.
Podczas misji używa licznych, wymyślnych gadżetów, jak np. usypiający gaz w buteleczce damskich perfum, czy granat w postaci pomadki do ust (dla ułatwienia: jeśli ktoś zna grę No One Lives Forever, to wystarczy skojarzyć moją postać z agentką Cate Archer).
Poza tym doskonale radzi sobie w walce wręcz, wyszkolona jest w różnych sztukach walki, bronią białą i palną posługuje się równie dobrze.

Nie wiem, co więcej mogę napisać. Charakter, sposób bycia i cała reszta psychologicznego aspektu postaci wyjdzie w praniu, a jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej wystarczy zapytać.
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.
Cold jest offline