Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2014, 20:57   #9
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu

- To nie jest tak, że przez te lata całą forsę wydawałem na alkohol i prochy. - wyjaśnił Pinky - Tylko przez ten czas miałem już dość przesyłu pomiędzy planetami i robienie w nie swoich interesach. Osiąść gdzieś i uznać ten kawałek pyłu za swój. Ale to nie powód by rezygnować z imprez co wieczór i stąd klub. - roztoczył dłonią po sali.
- Jest jeszcze “drobiazg”, kasę dopiełem umową z Solarisem. Nie można cały czas grać o małe stawki. I wszystko było by w porządku, gdyby nie Ogry. Nie ma klientów nie ma kasy dla Solaris. Mogą zająć klub… - zawahał się ważąc ile powiedzieć - … ale też mojego morfa. Głupio było by skończyć jako skrzynka w rdzeniu. - myśl o tej perspektywie odebrała mu na chwile dobry humor.

- Dlatego ucieszyła mnie plotka o twoim pobycie w Elizjum, co dwie głowy to nie jedna. Moglibyśmy rozkręcić to miejsce, razem. Wspólnicy, szef od ochrony nazwij to jak chcesz. Gwarantuje dużo akcji, darmowe drinki, dobrą zabawę i udział w zyskach. Pomyśl o tym. Z twoim morfem wiele problemów stało by się o wiele prostsza.
- Cherry wspomniała, że nosisz z sobą zwłoki. Sentyment? - zażartował - Jeśli chcesz opylić szybko swoje stare ciało, możesz spróbować u Ursuli, to chirurg tu w Noctis, więc wszystko już widziała i przestrzega dyskrecji medyka czy jak to tam zwał. Nie zadaje pytań, czasem przynoszą jej mięso w workach z życzeniem by to poskładać w coś co ma ręce i nogi. Jak puścisz jej jeszcze ciepło ciało, to będzie brał jak Nadzór w łapę. Jeśli czujesz się nagi to rusznikarz Boomstick ma gnaty na każdy rozmiar, pestki, nawet skorupy. A jak potrzebujesz czegoś by nie wyglądać jak tajniak Zapory to Cherry pewnie coś ci poleci.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra
behemot jest offline