Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2014, 21:09   #13
Ali
 
Ali's Avatar
 
Reputacja: 1 Ali jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwu
Tak mnie rozbawiła opcja o wstydzie, że się pod nią podczepiam. Zresztą jest dość prawdziwa. No, bo moja historia jest taka...

W RPG zakochałam się jako dziecko, ale byłam za mała, żeby grać z ekipą siostry. Bu nr 1.
Potem poczułam się już wielce dorosła, ale nie było z kim grać. Bu nr 2.
No i etap liceum, kiedy to ludzie może by się znaleźli... ale BARDZO nie wpisywali się w mój typ ludzi. Innymi słowy: dziwacy... Bu nr 3.

Na szczęście odnalazłam PBFy i uznałam, że to dobre miejsce dla mnie. I coś z tym wstydem musi być, skoro zaledwie jedna osoba z "normalnego" świata wie o moim hobby. Ale zawsze tak miałam, że nie lubiłam być przez znajomych oceniana, a tak zaraz każdy by chciał czytać coś, z czego zazwyczaj nie jestem do końca zadowolona... więc żyję w ukryciu niczym upór w operze.
Teraz jakbym miała grać na żywo, to pewnie bym się nie odnalazła. Myślenie, odgrywanie, twarzą w twarz... brr.
 
__________________
"We train young men to drop fire on people, but their commanders won't allow them to write "fuck" on their aeroplanes because it's obscene." Apocalypse Now
Ali jest offline